10 svarių priežasčių, kodėl verta pradėti naudotis Memorial Services paslaugomis


Pateikiame 10 svarių priežasčių, kodėl verta pradėti naudotis informacinės Memorial Services tarnybos paslaugomis. Jeigu Jūs dar nedirbate su mumis – tai dabar pats geriausias laikas pradėti.

1.Jūsų įmonės reklama portale Memorial Services

Memorial Services reklamuojasi visose paieškos sistemose, todėl ypatingai dabar naudinga pasinaudoti mūsų pasiūlymais. Jūsų išlaidos reklamai su mumis bus gerokai mažesnės negu vykdant individualią reklaminę kompaniją.

2. Tikslinė auditorija

Dauguma klientų,ieškantys pagalbos sunkiu momentu, negali greitai surasti jiems reikalingų paslaugų, todėl aktyviai peržiūri informaciją įvairiuose paieškos portaluose.

Mūsų portalas dirba tik ritualinių paslaugų sferoje ir apjungia visas paslaugas pagal tematiką. Todėl klientai Jus suras reikiamu momentu.

3. Reitingas paieškos sistemose

Jeigu Jūsų biznis susijęs su ritualinėmis paslaugomis arba joms artimas, patekimas į mūsų katalogą ženkliai padidins Jūsų puslapio /įmonės reitingą Google, Yandex, Bing ir kitose paieškos sistemose.

4. Jūsų įmonės informacijos tvarkymas čia ir dabar

Memorial Services - tai pati šiuolaikiškiausia platforma savo biznio kontrolei ir valdymui, t.y. raktiniai žodžiai, vieta žemėlapyje, paslaugų teikimo teritorija, paslaugų katalogas, prekės elektroninėje parduotuvėje, atsiliepimai, kontaktai, klausimai, galerija, straipsniai, Jūsų kompanijos administravimas socialiniuose tinkluose.

5. Internetinė parduotuvė visiems

Tokios galimybės dar nebuvo. Memorial Services leidžia sukurti internetinę parduotuvę ir pradėti pardavinėti savo prekes jau dabar. JeiguJūs dar tik galvojate apie Memorial Services paslaugų paketo įsigijimą, jau dabar galite pradėti savo internetinę parduotuvę pildyti prekėmis.Jums taip pat bus suteikta galimybė kontroliuoti klientų užsakymus.

6. Reitingavimo sistema

Memorial Services portale veikia atvira reitingavimo sistema, kuri vienu metu veikia pagal keletą parametrų. Kuo daugiau bus informacijos apie Jūsų kompaniją, nuotraukų, prekių, raktinių žodžių, paslaugų ir t.t., tuo aukščiau Jūsų kompanija bus paslaugų kataloge. Taip pat atsižvelgiama į tikrus klientų atsiliepimus ir vertinimus.

7. Tik pačios šiuolaikiškiausios technologijos

Memorial Services sukurtas Laravel bazės pagrindu, kuri yra pati šiuolaikiškiausia bazė sudėtingesnių web projektų kūrimui. Tai mums padeda didinti ir plėsti Jūsų biznio galimybes. Mūsų servisas pasiekiamas visais mobiliais įrenginiais.

8. Patarimai

Mes atlikome milžinišką darbą analizuodami įmonių veiklą ritualinių paslaugų srityje Lietuvos rinkoje ir padarėme išvadą, kad daugeliui firmų reikalinga pagalba teisingai organizuojant veiklą šiuolaikiniam pasaulyje. Mes dalinsimės su Jumis pačiais vertingiausiais patarimais, kaip organizuoti savo veiklą ir daryti tai maksimaliai sėkmingai.

9. Žema kaina už paslaugas

Memorial Services paslaugų kaina neviršija vidutinės kainos, kurią Jūs mokate už paprasčiausio internetinio puslapio palaikymą, o mūsų pasiūlymų galimybės gerokai viršija lūkesčius. Dar niekur nebuvo taip paprasta ir pigu sukurti savo internetinę parduotuvę, o puslapio sukūrimas su palaikymu mobiliuose įrenginiuose Jums kainuos gerokai brangiau.

10. Paslaugų kokybė ir palaikymas ištisą parą

Mes rūpinamės siūlomų klientams paslaugų kokybe ir džiaugsimės galėdami padėti išspręsti problemas. Mūsų tarnyba dirba 24 valandad per parą.

Yra daugybė svarių priežasčių prisijungti prie Memorial Services.Šiuolaikiniam pasaulyje labai svarbu skirti technologijoms dėmesį, kadangi vyksta spartus vystymasis. Mes įsitikinę, kad ir Jūsų kompanija vystysis koja kojon su Memorial Services.

Posted in Rankinis on Bir 04, 2019