Sava internetinė parduotuvė

Šiame skyriuje pristatome, kaip sukurti savo internetinę parduotuvę ir pradėti prekybą. Jeigu Jūs jau įsigijote vieną iš Memorial Services paketų, leidžiančių aktyvuoti prekes, Jūs galite tiesiog nedelsiant kurti pardavimo aikštelę. Jeigu Jūs dar neįsigijote vieno iš INFO, TOP, WORK arba VIP Memorial Services paketo, padarykite tai nedelsiant ir kurkite parduotuvę.

Naujo produkto įtraukimas

Paspauskite „pridėti produktą“ skyriuje Produktai/eParduotuvė ir Jums atsiras naujo produkto pridėjimo forma. Forma susideda iš dviejų dalių. 1. Bendra informacija apie produktą, 2. Produkto nuotrauka. Parašykite pavadinimą, kuo tiksliau aprašykite produktą, nurodykite specifikaciją ir visą kitą informaciją, pvz. pristatymo galimybes. Nurodykite produkto kainą. Dėl gamybos ir medžiagos ypatumų kaina gali būti nurodyta apytikrė.Neužmirškite produkto aprašyme nurodyti, iš ko susideda kaina, jeigu Jūs nurodote apytikslę kainą.Po pagrindinės informacijos apie produktą išsaugojimo Jūs galite pridėti nuotraukas. Paprasčiausia tai padaryti perkeliant iš savo kompiuterio.Keiskite vietomis nuotraukas, kurkite prasmingus nuotraukų pavadinimus, keiskite jas vietomis.

Produktų sąrašas

Produktų sąraše Jūs galite aktyvuoti arba išimti prekes. Tik aktyvias prekes rasite Memorial Services prekių kataloge. Prekių sąraše Jūs taip pat galite bent kurią redaguoti, o aktyvumo ikonėlė parodysJums, kuri prekė aktyvuota, o kuri ne.Jūs galite keisti savo asortimentą pagal sezoną. Prekių kiekis neribojamas.

Produktų sąrašas kompanijos puslapyje

Asmeniniame Jūsų kompanijos puslapyje bus rodomi tik aktyvūs produktai visose kategorijose. Kompanijos horizontaliame meniu atsiras Prekės , ant kurių paspaudus klientas atidarys Jūsų internetinę parduotuvę.

Kompanijos profilis tampa internetine parduotuve, jeigu yra ne mažiau 6 aktyvių prekių.Tokio profilio pavyzdį Jūs galite pamatyti čia.

Prekių krepšelis

Memorial Services prekių krepšelyje, o taip pat kompanijos puslapyje skyriuje Prekės, prie kiekvienos prekės yra mygtukas, leidžiantis įdėti į krepšelį arba užsakyti.

Klientas gali užsisakyti prekes iškart keliose kompanijose, išsirinkdamas skirtingas prekes.Tokiu atveju įmonės, kurių prekės užsakytos, gaus pranešimą apie naują užsakymą, tačiau kiekvienai įmonei bus pasiekiama tik ta dalis užsakymo, kuri jai priklauso.Ši užsakymų sistema labai panaši į pasaulinę sistemą, kuria naudojais eBay arba Aliexpress.

Užsakymai

Nauji užsakymai ateina į Jūsų nurodytą e-paštą, o taip pat skyriuje Užsakymai yra visi Jūsų įmonės pardavimai.Paspauskite ant pirkėjo pavadinimo, kad atidarytumėte užsakymą. Siūlome atkreipti dėmesį, kokį ryšio būdą pasirinko pirkėjas ir kokiu laiku geriausia susisiekti. Susisiekite su klientu ir praneškite apie sėkmingą užsakymo priėmimą. Memorial Services tikslas perduoti kliento, kuris užsisakė prekę, kontaktus, tačiau tolesnis darbas su užsakymu yra Jūsų atsakomybė ir rūpestis. Jeigu pirkėjas padarė užsakymą pas keletą pardavėjų, Jūs apie tai būsite informuoti, tačiau Jums bus prieinama tik Jūsų užsakymo dalis.

Apmokėjimas

Tarkitės su klientu dėl patogiausio apmokėjimo būdo. Mūsų tikslas nėra organizuoti apmokėjimą.Tačiau neatmetame galimybės ateityje tai daryti. Jeigu PayPal sistema taps pakankamai populiari,mes tai darysime. Technikinės portalo galimybės tai leidžia. 

Pabaigai

Memorial Services internetinė parduotuvė gerokai išplės Jūsų puslapio funkcionalumą ir padės lengvai tvarkyti užsakytas prekes.Jeigu Jūsų kompanijoje daug prekių, Jūs galite iškart paskirti keletą administratorių valdyti užsakymus.

Mes planuojame aktyviai vystyti internetinę Memorial Services parduotuvę papildant ją naujomis galimybėmis.

Mūsų tikslas - Jūsų verslo sėkmė.

 Posted in Rankinis on Bir 05, 2019